Naujienos     Foto  
TVK savitarnos svetainė  Vardas:    Slaptažodis:  
Pagrindinis meniu
  Naujienos 
  Foto
  TVK AIS
  TVK paštas
TVK
 Bevielis internetas
 Internetas
 Kabelinė televizija
 Optinis internetas
 Papildomos paslaugos
 Kontaktai
Dienos vaizdelis
Automobilių kroso čempionatas
Renginiai Tauragėje
2021 Kovas
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
  Swedbank Tauragės skyrių apgulė gandų apie šio banko bankrotą išgąsdinti žmonės
Prie Swedbank bankomatų bei šio banko Tauragės skyriaus pastato,šiandien, birželio 19- ąją, nusidriekė sunerimusių banko klientų eilės. Nors ofcialūs Swedbank šaltiniai išplatino informaciją, kad banko stabilumu abejoti nėra pagrindo, gandų išgąsdinti žmonės nesiskirstė ir ketino atsiimti savo santaupas.

Lietuvos žmones vėl apimti nerimo dėl bankuose laikomų santaupų. Šiandien, birželio 19- ąją, žmonės tiesiog apgulė Swedbank pastatus bei šio banko bankomatus Tauragėje, Pagėgiuose, Šilutėje bei kai kuriuose kituose šalies miestuose. Štai kokia eilė vakar per pačius pietus buvo nusidriekusi prie Swedbank bankomato įrengto Maxima parduotuvėje Gedimino gatvėje Tauragėje.

Nerimastingų gandų apie sutrikusią šio banko veiklą išgąsdinti žmonės kantriai lūkuriavo kol bus įmanoma pasiimti grynųjų, mat dėl kilusio ažiotažo šis bankomatas kurį laiką neveikė. Suprantama, gi apgultis ir imamų grynųjų sumos buvo maksimalios.
Tuo tarpu atvykę inkasatoriai pildė bankomatą grynųjų „kasetėmis“ ir kalbėjo, kad žmonės panikuoja be reikalo. Po kurio laiko šis bankomatas (prie Gedimino gatvėje esančios Maxima) jau veikė.Tiesa, išimamų grynųjų kiekis buvo apribotas iki 3 tūkstančių litų.

Dar didesnis sambrūzdis buvo Swedbank Tauragės padalinio pastate. Ir čia kantriai lūkuriavę žmonės tvirtino, kad juos pasiekė informacija apie banko nepatikimumą ir, kad pinigus iš šio banko bus galima atsiimti tik iki 15- os valandos. Vieni ketino pasiimti visas turimas santaupas, kiti į susiklosčiusią situaciją reagavo kiek ramiau.

Pranešimai apie sutrikusią Swedbank veiklą bei jo nepatikimumą ( tą tvirtino ir banką užtvindę jo klientai) buvo platinami socialiniuose tinkluose, siunčiami SMS žinutėmis ar tiesiog telefonu. Dėl savo pinigų saugumo susirūpino ne tik privatūs banko klientai bet ir verslo atstovai. Pastarieji taip pat atskubėjo į baką, kad gautų visą reikiamą informaciją. Tuo tarpu banko padalinio Tauragėje vadovas (tiesa ne į kamerą) tvirtino, jog tiesiog paleista tikrai „riebi antis“ o prieš kurį laiką jau įvykusių bankų griūties pavyzdžių išgąsdinti žmonės itin jautriai reaguoja į tokius melagingus gandus.
Swedbank vakar taip pat išplatino pranešimą, kuriame, be kita ko, teigiama, kad šios informacijos platintojai tiesiog klaidina klientus. Pasak Swedbank atstovų, klaidinančioje informacijoje, neva bankas ant bankroto ribos, nėra jokios faktinės informacijos, kuri priverstų abejoti banko patikimumu ir stabilumu. Pagyvensim- pamatysim.

 Data: 2013-06-21 , Komentarų: 1
 Parašyti komentarą
Komentarai  
    Nežinomas [ 88.216.112.77 ] | 2013-06-19 18:02:47 |
Laikrasčiu galima užmušti du dalykus: musę ir banką
  
 [ 2013-08-29 ]  Klausimas:
 Ar žiūrėsite Europos vyrų krepšinio čempionatą?
Taip, būtinai
Žiūrėsiu, jei turėsiu laiko
Seksiu naujienas internete
Krepšiniu nesidomiu
Komentarų: 0 ]  [ Balsų: 155 ]
Balsavimų archyvas
Visa medžiaga pateikta šiuose tinklapiuose Lietuvos ir Vokietijos UAB 'TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS' nuosavybė.
Kopijuoti, platinti be bendrovės sutikimo draudžiama.