Naujienos     Foto  
TVK savitarnos svetainė  Vardas:    Slaptažodis:  
Pagrindinis meniu
  Naujienos 
  Foto
  TVK AIS
  TVK paštas
TVK
 Bevielis internetas
 Internetas
 Kabelinė televizija
 Optinis internetas
 Papildomos paslaugos
 Kontaktai
Dienos vaizdelis
Tinklinio mylėtojų turnyras
Renginiai Tauragėje
2021 Kovas
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
  Tauragiškiams pristatyta Bronės Vilimaitienės ir Virginijaus Buivydo darbų paroda
Į Tauragės krašto muziejų ir vėl rinkosi menui neabejingi tauragiškiai bei miesto svečiai. Čia visuomenei pristatyti Virginijaus Buivydo tapybos darbai ir Bronės Vilimaitienės mandalos ir rankdarbiai.

Kas devintąjį, kas pirmąjį kartą visuomenei ryžosi pristatyti savo meno darbus- tapytojas Virginijus Buivydas bei mandalų ir rankdarbių kūrėja Bronė Vilimaitienė atrasti bei mūsų krašto žmonėms pristatyti tauragiškės, darželio „ Ąžuoliukas“ vyresniosios auklėtojos Vilijos Jurkuvienės iniciatyva.

Du meninių sielų žmonės, turintys svajonių, kuriantys bei gebantys įgyvendinti savo svajones. Jų rankose gimsta grožis. Šiuo grožiu ,po išsamaus Tauragės krašto muziejaus direktoriaus pavaduotojo pristatymo galėjo pasigrožėti ir atvykusieji į parodos atidarymą.
Jei Virginijui , primityviosios dailės žanro atstovui , tai jau devintoji tapybos darbų paroda- jis kiek pripratęs ir prie sveikinimų ir prie kritikos, darbų tyrinėjimo, tai Bronelei, gimusiai garbingoje Čiurlionių šeimoje, ši paroda pirmoji. Tiek lietuviams kiek neįprastos mandalos, tiek kiti rankdarbiai pagaminti su dideliu užsidegimu.
Autorius sveikinę bei liudijimus apie rengtą parodą teikę muziejaus vadovai, valdžios atstovai, parodos iniciatoriai, draugai, artimieji kiti svečiai pasidžiaugė menininkų nuoširdumu, kruopščiu darbu, galimybe pasigrožėti nutapytais peizažais, natiurmortais, rankdarbiais, sužinoti daugiau apie mandalas.
Virginijus Buivydas kaimo žmogus, kuris savo širdyje laikė užslėptą grožio pajautimą. Daug kalbinti nereikėjo – ir štai turime dar vieną tapytoją Tauragėje.
Jo darbai trykšta nuoširdumu, gamtos vaizdavimu, sodriomis spalvomis, savita akvarelės technika. Per ketverius metus jis jau sudalyvavo aštuoniose parodose, yra pastebėtas ,kviečiamas į respublikines ir užsienio parodas.

Bronelė Vilimaitienė stebina gebėjimu matyti grožį visur- ar tai būtų medis, ar gėlės žiedas. Ir tai didelis noras jį pavaizduoti, atkurti. Ji pati ne vieną žmogų paskatino užsiimti menais, bent jau pabandyti. Mandalas ne tik pati piešia , bet ir moko kitus. Kaip teigė ją pristatę draugai, Bronelė – labai geros širdies žmogus, paprašius pagalbos, niekada neatsakys, visad padės, patars.

Abiejų menininkų, tiek Bronelės, tiek Virginijaus meniniai stažai nedideli, vos po keletą metų, bet manoma, kad jie nebesustos ir nueis ilgą kelią, sukurs daug puikių darbų, leisdami išsipildyti savo svajonėms.
Autorių darbai eksponuojami Tauragės krašto muziejuje. Juos gali apžiūrėti bei įvertinti tiek tauragiškiai, tiek į mūsų miestą atvykę svečiai.
 Data: 2013-06-25 , Komentarų: 0
 Parašyti komentarą
Komentarai  
  
 [ 2013-08-29 ]  Klausimas:
 Ar žiūrėsite Europos vyrų krepšinio čempionatą?
Taip, būtinai
Žiūrėsiu, jei turėsiu laiko
Seksiu naujienas internete
Krepšiniu nesidomiu
Komentarų: 0 ]  [ Balsų: 155 ]
Balsavimų archyvas
Visa medžiaga pateikta šiuose tinklapiuose Lietuvos ir Vokietijos UAB 'TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS' nuosavybė.
Kopijuoti, platinti be bendrovės sutikimo draudžiama.