Naujienos     Foto  
TVK savitarnos svetainė  Vardas:    Slaptažodis:  
Pagrindinis meniu
  Naujienos 
  Foto
  TVK AIS
  TVK paštas
TVK
 Bevielis internetas
 Internetas
 Kabelinė televizija
 Optinis internetas
 Papildomos paslaugos
 Kontaktai
Dienos vaizdelis
Tauragės miesto šventė
Renginiai Tauragėje
2021 Kovas
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
  Žuvies perdirbimo įmonėje Šilutės rajone – antisanitarinės sąlygos ir nelegalūs darbuotojai
Trečiadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo poskyrio pareigūnai kartu su Šilutės policijos kriminalistais patikrino vieną iš gausybės Pamaryje veikiančių žuvies „fabrikėlių“. Visko mačiusius pareigūnus nustebino ne tik antisanitarinės žuvies paruošimo sąlygos, bet ir lyg iš gausybės rago „pabirę“ ir visomis kryptis sprukti bandę nelegalūs darbuotojai.

Žuvies perdirbimo įmonė Šilutės rajone buvo patikrinta turint įtarimų dėl joje galimai nelegaliai dirbančių darbuotojų. Įtarimai netruko pasitvirtinti – vos tik pareigūnai pasirodė įmonės teritorijoje iš pastato, kur buvo ruošiama ir rūkoma žuvis, pasklido būrys darbo drabužiais vilkinčių asmenų. Vyrai ir moterys nieko nepaisydami ėmė bėgti nuo policijos ir slapstytis už teritorijoje esančių statinių.

Visgi akistatos su pareigūnais nepavyko išvengti nė vienam tądien įmonėje dirbusių asmenų. Apklausiant darbuotojus ir įmonės savininką paaiškėjo, kad nė vienas iš jų negali pateikti pareigūnams darbo sutarčių ar kitu būdu įrodyti esant legalius darbo santykius. Patikrinimo metu įmonėje taip pat nustatyta ir higienos reikalavimų pažeidimų. Žuvis buvo perdirbama darbuotojams nevilkint jokių darbui su maistu būtinų rūbų ir galvos dangalų, aplink zujo spiečiai vabzdžių, čia pat stūksant stirtoms negyvos ir savo eilės rūkykloje laukiančios žuvies, įmonės darbuotojai ir pietavo. Patirtus įspūdžius žuvies gamyklėlėje gerokai sustiprino ir įmonės teritorijoje tvyrojęs tikrai ne ką tik iš marių ištrauktos žuvies kvapas. Be to, paaiškėjo, kad įmonė leidimą turėjo tik žuvies prekybai, tačiau ne perdirbimui.

Dėl užfiksuotų nelegalaus darbo atvejų bei neteisėto vertimosi komercine (ūkine) veikla policijoje pradėta administracinė teisena. Įmonės savininkas turės atsakyti ir už antisanitarines sąlygas, kuriomis buvo perdirbama produkcija.


 Data: 2013-06-25 , Komentarų: 0
 Parašyti komentarą
Komentarai  
  
 [ 2013-08-29 ]  Klausimas:
 Ar žiūrėsite Europos vyrų krepšinio čempionatą?
Taip, būtinai
Žiūrėsiu, jei turėsiu laiko
Seksiu naujienas internete
Krepšiniu nesidomiu
Komentarų: 0 ]  [ Balsų: 155 ]
Balsavimų archyvas
Visa medžiaga pateikta šiuose tinklapiuose Lietuvos ir Vokietijos UAB 'TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS' nuosavybė.
Kopijuoti, platinti be bendrovės sutikimo draudžiama.