Naujienos     Foto  
TVK savitarnos svetainė  Vardas:    Slaptažodis:  
Pagrindinis meniu
  Naujienos 
  Foto
  TVK AIS
  TVK paštas
TVK
 Bevielis internetas
 Internetas
 Kabelinė televizija
 Optinis internetas
 Papildomos paslaugos
 Kontaktai
Dienos vaizdelis
Automobilių kroso čempionatas
Renginiai Tauragėje
2021 Kovas
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
  Tauragėje bus dar viena šviesoforu reguliuojama sankryža.
Tauragėje baigiama įrengti dar viena, saugesnė, šviesoforu reguliuojama sankryža. Modernia šviesoforų sistema kontroliuojama Prezidento bei Gedimino gatvių sankryža pradės funkcionuoti liepos viduryje, o Prezidento gatvės rekonstrukciją ketinama užbaigti šio mėnesio pabaigoje

Praėjusių, 2012 metų, rugpjūčio pabaigoje pradėta vienos ilgiausių Tauragės miesto gatvių Prezidento gatvės rekonstrukcija. Gatvės renovavimo darbus atliekančios AB „Kauno tiltai“ vadovai, tuomet žadėjo, kad sutvarkytą gatvę eksploatacijai priduos kitų metų liepą. Pažadus bendrovė, regis, tęsi. Darbų finišas jau visiškai netoli- liepos pabaigoje. Kone per visą miestą besidriekianti gatvė daugelyje vietų kertasi su kitomis, itin intensyviu eismu išsiskiriančiomis gatvėmis. Pavyzdžiui- Vytauto, Gedimino. Tad buvo svarbu saugesne eismui padaryti ne tik pačią Prezidento gatvę bet ir jos sankryžas. Na, bent viena Tauragės miesto sankryža, greitu metu tikrai taps saugesne visiems eismo dalyviams. Tai Prezidento ir Gedimino gatvių sankryža. Čia įrengti šviesoforą buvo būtina. Saugaus eismo specialistai paskaičiavo, kad Gedimino gatve per 1 valandą pravažiuoja daugiau nei 600 automobilių.

Ta pati bendrovė „Kauno tiltai“ įrengia minėtoje sankryžoje ir modernią, naujos kartos šviesoforų sistemą. Sistema - žinomos kompanijos „Siemens“ produktas. Gedimino ir Prezidento gatvių sankryžoje dabar baigiama montuoti šviesoforų sistema bus pati pažangiausia iš visų mūsų mieste esančių šviesoforų sistemų. Techninis projektas „Šviesoforinis įrenginys Prezidento- Gedimino gatvių sankryžoje Tauragėje“, parengtas vadovaujantis Tauragės rajono savivaldybės administracijos paruoštu projektavimo sąlygų sąvadu.

Pasak AB „Kauno tiltai“ Tauragės padalinio vadovo Rolando Bytauto, sankryžoje dar teks atlikti horizontalųjį gatvės dangos ženklinimą, pašalinti senus bei įrengti naujus kelio ženklus. Šviesoforų ir jų sistemų montavimo bendra vertė yra 100 tūkst. litų. Naująją šviesoforų sistemą kętinama pradėti eksploatuoti (įjungti) iki liepos 15 dienos. Tad Tauragėje jau turėsime 7 šviesoforu reguliuojamas sankryžas.
Visam projekto „ Tauragės miesto Prezidento gatvės ir jos prieigų rekonstrukcija“ įgyvendinimui skirta 5 milijonai 383 tūkst. litų.
Naujos kartos šviesoforų sistema, tiesa ne tokia moderni kaip Prezidento- Gedimino gatvių sankryžoje, bus greitu metu pradėta montuoti ir gretimoje - J. Tumo- Vaižganto ir Gedimino gatvių sankryžoje. Kaip žinia, šiuo metu vykdoma ir J. Tumo- Vaižganto gatvės rekonstrukcija. Čia darbus atlieka UAB „Žilinskis ir Ko“.

 Data: 2013-07-03 , Komentarų: 1
 Parašyti komentarą
Komentarai  
    Nežinomas [ 88.216.118.92 ] | 2013-07-16 22:57:57 |
o ta vieta teisingai parinkta?:)
  
 [ 2013-08-29 ]  Klausimas:
 Ar žiūrėsite Europos vyrų krepšinio čempionatą?
Taip, būtinai
Žiūrėsiu, jei turėsiu laiko
Seksiu naujienas internete
Krepšiniu nesidomiu
Komentarų: 0 ]  [ Balsų: 155 ]
Balsavimų archyvas
Visa medžiaga pateikta šiuose tinklapiuose Lietuvos ir Vokietijos UAB 'TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS' nuosavybė.
Kopijuoti, platinti be bendrovės sutikimo draudžiama.