14151617181920
21222324252627
28293031
  Rezultatu 2:1 pergalę prieš Tauragės „ Taurą “ šventė Gargždų „ Banga“
Antradienį savo stadione Tauragės „ Tauras“ susitiko su Gargždų „Banga“. Atkaklioje kovoje svečiai , rezultatu 2:1 įveikė mūsų miesto komandą.

Antradienį XXIX turo A lygos rungtynėse Tauragės „Tauro“ futbolininkai susitiko su „Bangos“ komanda. Pliaupiant lietui šeimininkai buvo priversti pripažinti gargždiškių pranašumą.
Šeštoje A lygos turnyrinės lentelės vietoje esanti „Banga“ į mačą su tauragiškiais ėjo ryžtingai. Svečiai kontroliavo kamuolį ir ieškojo būdų pramušti „Tauro“ komandos gynybą. Savo ruožtu šeimininkai laukė tinkamo momento, bet blykstelėdavo netiksliomis kontratakomis, kurių smaigalyje nuolat zujo Jean Marie Amani.

Pertraukai artėjant „Banga“ išsiveržė į priekį 0:1. O rezultatą padvigubino vos prasidėjus antrajam, po puikiai sužaisto baudos smūgio. Tačiau „Tauras“ atsitiesė, kai 64-ąją minutę rezultatą sušvelnino J. M. Amani. Po pelnyto įvarčio šeimininkai vis dažniau artinosi „Bangos“ vartų link, tiesa, atakas stabdė it iš kibiro pylęs lietus. Permerkusi aikštės žaidėjus, liūtis apgadino ir dirbtinę dangą. Varžybų pabaigoje aikštėje iškilo burbulas, kurio nepavyko išlyginti nei futbolininkams, nei teisėjams.
Pralaimėjęs rezultatu 1:2, „Tauras“ kitas varžybas žais rugsėjo 23 dieną išvykoje su Marijampolės „Sūduva“.
Reportažas parengtas pagal „ Tauragės žinios“ inf.

Data: 2013-09-19 , Komentarų: 0