Naujienos     Foto  
TVK savitarnos svetainė  Vardas:    Slaptažodis:  
Pagrindinis meniu
  Naujienos 
  Foto
  TVK AIS
  TVK paštas
TVK
 Bevielis internetas
 Internetas
 Kabelinė televizija
 Optinis internetas
 Papildomos paslaugos
 Kontaktai
Dienos vaizdelis
TVK gimtadienis
Renginiai Tauragėje
2021 Kovas
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
  Sėkmingai įgyvendinamas Comenius Regio partnerystės projektas „ Žibuoklės mokykloje“
Tarp dviejų šalių – Kroatijos ir Lietuvos – įgyvendinamas tarptautinis partnerystės projektas „ Žibuoklės mokykloje“ sėkmingai vykdo pačias įvairiausias veiklas, skirtas smurto ir patyčių prevencijai. Vienas iš susitikimų – seminaras „ Klasės be durų“ – Tauragės mieste vyksta ir balandžio 2 – 4 dienomis.

Šiomis dienomis ant Tauragės rajono savivaldybės pastato plevėsuoja ne tik Lietuvos trispalvė – šalia iškelta ir mūsų mieste besisvečiuojančios delegacijos iš Kroatijos vėliava.
Sėkmingai įgyvendinamas Comenius Regio partnerystės projektas „ Žibuoklės mokykloje“ ( „ Violents in school“) jau pasiekia finišo liniją – apibendrinamieji susirinkimai, veiklų aptarimai, seminarai, artimiausių veiklų planavimai bei tolesnis partnerystės vystymas.
Balandžio 2 – 4 dienomis Tauragėje surengtas vienas baigiamųjų tarptautinis seminaras „ Klasės be durų“, skirtas smurto ir patyčių prevencijai. Jame dalyvavo tiek Tauragės atstovai , tiek bendrapartnerių iš Kroatijos dešimties asmenų delegacija.
Vizito Tauragėje metu susitikta ir su rajono savivaldybės meru, švietimo skyriaus darbuotojais, projekte dalyvaujančių mokyklų atstovais. Pasidžiaugta , kad vykdydami projekto veiklas projekto dalyviai jau nuveikė nemažai darbų : užmegzti bendradarbiavimo ryšiai tarp partnerinių institucijų, įvyko video konferencija ir video pokalbiai, sukurta skrajutė bei tinklalapis, kur bus talpinama su projekto vykdymu susijusi informacija, surengtos konferencijos, pasirašyti memorandumai , aplankytos ugdymo įstaigos, spręstos švietimo problemos.

Sėkmingu bendradarbiavimu džiaugėsi ir mūsų pakalbintas Karlovac apskrities Švietimo skyriaus vedėjas Željko Šančić ( interviu TVK Žiniose).
Kultūros rūmuose vykusio seminaro metu lektorius VšĮ „ Vaikų linija“ vadovas dr. Robertas Povilaitis išsamiai kalbėjo apie patyčių prevenciją, dalinosi patirtimi, įgyta dirbant su vaikais, paaugliais, kvietė kartu į diskusiją įsitraukti ir seminaro dalyvius. Demonstruotos skaidrės, vaikų kurti filmai.
Net kelias dienas rengtų susitikimų metu detaliai analizuota smurto problema, galimi sprendimo būdai. Akcentuota, kad labai svarbu stiprinti vaikų , tėvų , mokytojų supratimą apie smurtą. Svarbiausia netoleruoti jokių patyčių formų.
Parengtos bei pristatytos prevencinės programos, supažindinta su filmų kūrimo metodika, kalbėta apie pačių vaikų bendravimą, savivaldybės paramą jaunimo iniciatyvoms.
Dvejus metus ( 2011-2013) besitęsiančio projekto metu partnerystės veiklos vykdomos tarp dviejų regionų : Karlovac apskrities ( Kroatija) ir Tauragės rajono savivaldybės ( Lietuva). Aktyviai į veiklas įtraukiamos mokyklos, darželiai, kitos nevyriausybinės organizacijos.
Vieni pagrindinių projekto tikslų : mažinti žiauraus elgesio tarp vaikų ir jaunimo apraiškas, plėtoti tarptautinį bendradarbiavimą, gilinti vaikų ir tėvų žinias apie žiauraus elgesio prevenciją.
Projektas bus įgyvendinamas iki 2013 metų liepos 13 dienos. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos ir rajono savivaldybės lėšomis, jo vertė – 37 468 eurai.
Tikimasi , kad ir pasibaigus šiam projektui , dėmesys smurto ir patyčių prevencijai nesumažės, kad šiai problemai neliksime abejingas nei vienas iš mūsų.
 Data: 2013-04-18 , Komentarų: 0
Skaityti komentarus   Parašyti komentarą
  
 [ 2013-08-29 ]  Klausimas:
 Ar žiūrėsite Europos vyrų krepšinio čempionatą?
Taip, būtinai
Žiūrėsiu, jei turėsiu laiko
Seksiu naujienas internete
Krepšiniu nesidomiu
Komentarų: 0 ]  [ Balsų: 155 ]
Balsavimų archyvas
Visa medžiaga pateikta šiuose tinklapiuose Lietuvos ir Vokietijos UAB 'TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS' nuosavybė.
Kopijuoti, platinti be bendrovės sutikimo draudžiama.