Naujienos     Foto  
TVK savitarnos svetainė  Vardas:    Slaptažodis:  
Pagrindinis meniu
  Naujienos 
  Foto
  TVK AIS
  TVK paštas
TVK
 Bevielis internetas
 Internetas
 Kabelinė televizija
 Optinis internetas
 Papildomos paslaugos
 Kontaktai
Dienos vaizdelis
Tauragės miesto šventė
Renginiai Tauragėje
2021 Kovas
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
  Įvertinti Kauno kolegijos Tauragės sk. studentų baigiamieji darbai
Kauno kolegijos Tauragės skyrius atsisveikina dar su viena absolventų karta- belieka išklausyti bei įvertinti jų baigiamuosius darbus bei įteikti diplomus. Šios savaitės pradžioje prieš kompetentingą komisiją stojo nuolatinių studijų absolventų Įstaigų ir įmonių administravimo bei verslo vadybos specialybės studentai.

Kauno kolegijos Tauragės skyrius sėkmingai didina diplomantų skaičių. Šįmet baigiamuosius darbus čia ginasi per šešiasdešimt studentų. Penkiolikai iš jų bus įteikti verslo vadybos administravimo, toks pat skaičius studentų gaus Įstaigų ir įmonių administravimo diplomus. Šioje kolegijoje galima rinktis nuolatines bei tęstines studijas, trunkančias tris ar keturis metus.
Jau savaitės pradžioje nuo pat ankstaus ryto Kauno kolegijos Tauragės skyriaus patalpose netilo šurmulys- bandyta susikaupti ir viską raiškiai ir aiškiai išdėstyti kompetentingai komisijai. Kiek su juntamu jauduliu į mūsų užduodamus klausimus atsakinėjo ir savo darbus pasiruošusios ginti studentės.

Auditorijon susirinkusius studentus pasveikino, sėkmės palinkėjo Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovė Diana Vaitiekienė, drąsino komisijos pirmininkas Darius Stankus, komisijos nariai, raginę atsipalaiduoti, konkrečiai, savais žodžiais pristatyti nagrinėtas temas.

Prieš prasidedant perklausai , pakalbinta kolegijos vadovė teigė, kad mokant studentus svarbiausia parengti konkurencingą specialistą – ne tik įteikti diplomus ir padaryti gražią atsisveikinimo šventę. Nuo pat pirmos studijų dienos Kauno kolegija studentus orientuoja į praktika remiamas darbo rinkos tendencijas tiek Tauragės, tiek ir kituose šalies regionuose.
Penkiolika verslo vadybos studentų parengė bei komisijai pristatė 14 darbų – ruoštų pavieniai ar poromis.
Studijų metu studentų įgytas profesines kompetencijas vertino šešių narių komisija, kurią sudarė Kauno kolegijos personalo skyriaus vadovė, kolegijos Tauragės skyriaus vadovai, dėstytojai bei verslo atstovai .
Savo baigiamuosiuose darbuose absolventai daugiausiai gilinosi į aktualias mūsų rajone veikiančių įmonių, akcinių bendrovių, unijų problemas. Analizuoti įmonių valdymo organizacinių sprendimų teoriniai aspektai, reklamos įtaka siekiant kuo didesnio pelno ar stiprinant pozicijas rinkoje, aiškintasi kaip tinkamai formuoti įvaizdį, pritraukti daugiau klientų ir panašiai. Teiktos išvados, siūlymai.
Pristatomų darbų temos pačios įvairiausios. Jas teigiamai vertino ir patys vadovai. Po kiekvieno darbo pristatymo, perskaitytos ginamo darbo recenzijos, teikti klausimai. Pasak komisijos narių, daugelis absolventų dirbo rimtai, nestokojo idėjų, paruošė išsamius darbus, tiksliai atsakinėjo į užduodamus klausimus.
Rezultatai buvo paskelbti iškart po visų darbų perklausos. Po baigiamųjų darbų gynimo verslo vadybos atstovų gretas papildė 15 naujų specialistų. Specialistų padaugės, baigiamuosius darbus apgynus bei diplomus įteikus ir kitiems Kauno kolegijos studentams. Birželio 28 –ąją kolegija atsisveikins su dar viena absolventų laida bei lauks naujokų, pasirengusių mokytis būtent čia.
Draugiška aplinka, teorija ir praktika, šiuolaikiški žinių perteikimo metodai, studijų tęstinumas- šiuos ir dar daugybę privalumų vardijo tiek kolegijos vadovė, dėstytojai, tiek joje studijuojantys studentai, kviesdami į jų gretas įsijungti ir naujokus.

 Data: 2013-06-21 , Komentarų: 2
Skaityti komentarus   Parašyti komentarą
  
 [ 2013-08-29 ]  Klausimas:
 Ar žiūrėsite Europos vyrų krepšinio čempionatą?
Taip, būtinai
Žiūrėsiu, jei turėsiu laiko
Seksiu naujienas internete
Krepšiniu nesidomiu
Komentarų: 0 ]  [ Balsų: 155 ]
Balsavimų archyvas
Visa medžiaga pateikta šiuose tinklapiuose Lietuvos ir Vokietijos UAB 'TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS' nuosavybė.
Kopijuoti, platinti be bendrovės sutikimo draudžiama.