Naujienos     Foto  
TVK savitarnos svetainė  Vardas:    Slaptažodis:  
Pagrindinis meniu
  Naujienos 
  Foto
  TVK AIS
  TVK paštas
TVK
 Bevielis internetas
 Internetas
 Kabelinė televizija
 Optinis internetas
 Papildomos paslaugos
 Kontaktai
Dienos vaizdelis
Automobilių kroso čempionatas
Renginiai Tauragėje
2021 Kovas
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
  Tarybos posėdyje priimti sprendimai 57 –iais klausimais
Šiame tarybos posėdyje Tauragės rajono savivaldybės nariams teko gerokai paplušėti – darbotvarkėje svarstymams pateikti 57 klausimai. Priimti sprendimai dėl mokyklų struktūrų pertvarkymo, detaliųjų planų tvirtinimo, rūpintasi bendruomenių gerove, keisti anksčiau priimtų sprendimų punktai.

Prieš daugelio tarybos narių laukiančias vasaros atostogas, teko kiek ilgiau paplušėti, priimant sprendimus beveik šešiasdešimčia darbotvarkėje numatytų klausimų.
Pasisveikinimai, balsavimo kortelių išdavimas, sukaktuvininkų sveikinimai, padėkos mūsų kraštą garsinančiai jaunajai smuikininkei Agnei Gečaitei bei jos mokytojai, darbotvarkės patvirtinimas – ir nedelsta kibti į rimtus darbus.

Vieni pirmųjų klausimų- dėl mokymo įstaigų struktūros pertvarkymo ir pavadinimo keitimo, anksčiau priimtų sprendimų punktų pakeitimų. M. Mažvydo , „ Šaltinio“, Tarailių pagrindinės mokyklos nuo rugsėjo taps progimnazijomis, Adakavo pagrindinė mokykla-daugiafunkciniu centru.
Posėdyje vieningai tvirtinti savivaldybės biudžetinių įstaigų 2012 metų finansinių ataskaitų rinkiniai, tikslintos šių metų biudžeto pajamos ir išlaidos.
Tiesa- M.Mažvydo pagrindinės mokyklos ataskaitos siūlyta netvirtinti- dėl čia patikrinimo metu rastų neatitikimų. Mokyklos direktorius suskubo tarybai teikti atliktus perskaičiavimus bei aiškintis dėl kokių priežasčių būta nesklandumų.
Nemažai klausimų, susijusių su žemės sklypų detaliųjų planų tvirtinimu, žemės paskirties pakeitimais.

Ne viename posėdyje priimant vieną ar kitą sprendimą sulaukiama masiško tarybos narių nusišalinimo. Pasivaikščiojimų iš salės būta ir tądien – kas vaiką ar anūką į minimą mokymo įstaigą veda, kieno giminaitis įstaigoje dirba- bijoma supainioti viešus ir privačius interesus.
Posėdyje vėl skirstytos vietinės rinkliavos lengvatos rajono gyventojams už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą, teiktos vienkartinės paramos rajono gausioms šeimoms, būstas- nuo gaisro nukentėjusiai šeimai.
Patvirtinta 2013–2014 metų korupcijos prevencijos programa bei šios programos įgyvendinimo planas. Kaip rajone kovojama ir ar pakankamai kovojama su korupcija ,teko aiškinti ir klausimą pristačiusiam antikorupcijos komisijos vadovui.

Priimant sprendimus, nuspręsta, kad kad rajone prekiauti alkoholiniais gėrimais draudžiama karinių ir sukarintos tarnybos, policijos ir kitų statutinių, sveikatos priežiūros, ugdymo įstaigų teritorijose, taip pat prie šių įstaigų ir maldos namų arčiau kaip 10 metrų atstumu. Kitais atvejais reikalingas įstaigų vadovų sutikimas.
Šiame posėdyje nemažas dėmesys skirtas rajono bendruomenėms. Taurų bendruomenei panaudos pagrindais perduotos patalpos Alėjos gatvėje, Skaudvilės, Lauksargių bendruomenėms leista teikti paraiškas kaimo viešųjų erdvių tvarkymui, su Mažonų bendruomene sutikta būti partneriais įgyvendinant projektus .
Posėdyje kalbėta ir apie verslą- pakeistas naujai įregistruotų mažų ir labai mažų verslo įmonių pradinių steigimosi išlaidų subsidijavimo tvarkos aprašas.
UAB Tauragės butų ūkis įpareigotas dalyvauti Tauragės rajono energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos rengime - įgyvendinimo ir finansavimo organizavimo paslaugos, pačių projektų rengimas ir panašiai.
Tvirtintos vaikų globos namų „ Šaltinėlis“ paslaugų kainos, nustatinėtos maitinimo ir medikamentų išlaidų normos, suteikti leidimai kiek vyresniems vaikams gyventi šiose globos namuose.
Posėdis užbaigtas gana sklandžiu kaimo gatvių pavadinimų suteikimu bei pateiktų informacijų išklausymu.
 Data: 2013-06-25 , Komentarų: 0
Skaityti komentarus   Parašyti komentarą
  
 [ 2013-08-29 ]  Klausimas:
 Ar žiūrėsite Europos vyrų krepšinio čempionatą?
Taip, būtinai
Žiūrėsiu, jei turėsiu laiko
Seksiu naujienas internete
Krepšiniu nesidomiu
Komentarų: 0 ]  [ Balsų: 155 ]
Balsavimų archyvas
Visa medžiaga pateikta šiuose tinklapiuose Lietuvos ir Vokietijos UAB 'TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS' nuosavybė.
Kopijuoti, platinti be bendrovės sutikimo draudžiama.